newsroom

Провідний бізнес-стратег про інвестиційні можливості Гостомельської громади

Генрі Штеренберг, бізнес-стратег, практикуючий підприємець з 25-річним досвідом роботи в США, має ступінь MBA, фахівець у галузі міжнародних інвестицій та торгівлі виступив під час засідання 16-ї сесії восьмого скликання.


Він зважився на це, оскільки під час вибору місця для планування інвестицій йому сподобалися унікальні можливості нашої громади. За його словами, тут є все для створення індустіального парку з кількох виробництв, в яких буде створено додаткове середовище для проживання персоналу, який вербуватиметься з місцевих жителів та всіх бажаючих.

На найближчу перспективу фахівець бачить створення у нас виробництва з високо-технологічного скла для будівництва, а також інших матеріалів для цієї галузі. Великі можливості він покладає і на розвиток міжнародної логістики, співпраці з летовищем ДП «Антонов».

Для інформації:

З 1 січня 2020 року в Україні почало працювати відгалуження світової комерційної компанії World Trade Center (Світовий центр торгівлі), яка об'єднує в одну мережу представництва в 90 країнах і 238 містах. Організація запроваджує нові стандарти взаємодії між українським бізнесом та іноземними інвесторами.

Світовий центр торгівлі – це приватна торгово-промислова палата, яка сприяє обміну товарами, технологіями, інструментами ведення бізнесу для членів спільноти. Початок роботи WTC в Україні має стимулювати надходження інвестицій.

Плани компанії більш, чи м амбіціозні: захід в Україну понад 5000 іноземних компаній у найближчі два роки. Гостомель вже з'явився на мапі цієї організації.